|

Haberler

Destek büyümeye devam ediyor

Destek Bilişim Türkiye’nin önde gelen servis şirketlerinden biri. Kurulduğu 2003 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmeye çalışıyoruz. Hizmeti verdiği ürün grupları arasında Samsung, Benq, ZTE, Microsoft, Creative, Kingston gibi markalar bulunuyor.

       Destek Bilişim olarak Türkiye’nin önde gelen servis şirketlerinden biri olmanın,siz değerli müşterilerimizin desteği ile haklı gururunu yaşıyoruz. Kurulduğu 2003 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmeye çalışıyoruz. Hizmeti verdiği ürün grupları arasında Samsung, ZTE, Hikvision, Microsoft, Creative, Kingston gibi markalar bulunuyor. Tüm şubelerimizle birlikte 5 bin 200 metrekare kapalı alanı, 260 çalışanı ve aylık 50 bin adet tamir kapasitemiz bulunuyor. 2008’de halen aktif olarak çalışan Türkiye’de ilk Samsung servis merkezini, 2009’da da İzmir, Ankara ve Adana’ da, 2014 Kasım ayında ise Gaziosmanpaşa Samsung Servis Merkezini açmış bulunmaktayız. Bu servis merkezlerinde Samsung müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için hızlı güvenilir ve etkin servis hizmeti vermekteyiz.

       2015 Aralık Ayında ise Türkiye de ilk ZTE Servis Merkezini açmış bulunmaktayız. Bu servis merkezinde ZTE’nin kendi markalı cihazları başta olmak üzere, Turkcell , Vodafone ve Turk Telekom için ürettiği cihazlara yüz yüze anında tamir hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde Turkcell Vodafone ve Turk Telekom müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmuş bulunmaktayız.

       Bu yıl ki hedefimiz ise Hizmet vermiş olduğumuz markaların içerisine yeni bir marka daha ekleyerek ürün yelpazemizi genişletmek olacaktır.2016 yılında daha yaygın ve daha çok müşteriye ulaşmak istiyoruz.Güçlü Alt yapımız, Uzman kadromuz ve amatör ruhla profesyonel çalışmamızla Türk tüketicisini memnun etmek için elimizden geldiğince çalışmaya gayret sarf edeceğiz.

     Tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bize göstermiş olduğu güven ve iş birlikteliği için teşekkür ederiz..

Saygı ve Sevgilerimle

Destek Bilişim
Geri Dön

Diğer haberler
2013 Yılının En İyi Teknik Servis Ödülü (21.08)
BENQ Ürünleri İçin Destek Bilişim Hizmetinizde (21.08)